Co je terapie duše?

Je to terapie na úrovni podvědomí, na úrovni Duše. Jde o stav hlubokého uvolnění podobný například meditaci nebo chvíli před usnutím.
Pracuje se s bloky, traumaty, převzatými programy vzpomínkami z těchto i minulých životů, které jsou uložené hluboko v našem podvědomí a které ovlivňují náš současný život, aniž bychom si to uvědomovali.
Pomocí jednoduchých technik společně hledáme, nalézáme a odstraňujeme příčinu problému, který vás aktuálně trápí a vy tak potom můžete začít prožívat život radostněji a spokojeněji.
Nejedná se o hypnózu, vše budete vnímat, mě, okolí, sebe, vše si pak budete pamatovat.

Proč terapie duše?

Terapie Duše je jednou z forem regresivní terapie, která Vám otvírá Vaše vlastní nitro a je pro klienta mnohem příjemnější než klasická regresivní terapie, při které klient musí danou situaci z minulosti prožívat tak dlouho, dokud se veškeré emoce nevyčistí. Při terapii duše nalezneme situace z minulého či aktuálního života (např. období početí, prenatálu, dětství a dál v minulosti) a na úrovni podvědomí je vyrušíme.

Jak terapie probíhá?

Před terapií probíhá rozhovor, kdy stanovíme oblasti, na které se zaměříme a cíle, které chceme dosáhnout a se kterými budeme pracovat. Poté se klient položí na lůžko a pomocí uvolňovacích technik sestoupí do svého podvědomí. Další fází jsou samotné prožitky a očisťující procesy v podvědomí, uvedení klienta do stavu pohody a spokojenosti, ukončení terapie, vystoupení z podvědomí. Na závěr zhodnotíme průběh terapie.

Co mohu u terapie zažít?

Každý v terapii reaguje jinak. Je však nutné počítat s tím, že pokud narazíme na bolestivé okamžiky z Vašich životů současných i minulých, mohou se uvolnit emoce. Vaše duše Vás nepustí dál, než tam co vy sami zvládnete a kam vy sami budete chtít jít.

Co lze terapií vyřešit?

Každodenní starosti, ale i složité situace, psychické i fyzické. Někteří klienti řeší strachy, fóbie, vztahy v rodinách, v práci vztahy s partnery, přáteli, finanční problémy, zdravotní komplikace, sebelásku, různé emoce – radost, zlost, nenávist, pocit viny, závist, strach, nevěříme si, křivda, bolest, smutek, zrada apod. Změny, kterými během terapie prochází, probíhají na všech úrovních, tedy na emocionální, psychické, fyzické i duchovní.

Jak dlouho terapie trvá?

U každého je to individuální. Celá terapie včetně úvodního rozhovoru trvá cca 1,5 – 2 hodiny.

Kolik terapií je třeba?

Je jen na Vás na jakou cestu se vydáte.

Pro koho je Terapie Duše vhodná?

Pro dospělé i děti (od cca 12 let - záleží na povaze problému). S mladšími dětmi se pracuje skrze maminku.

Tato terapie není vhodná pro drogově závislé osoby, pro těhotné a kojící.

 

Posláním terapeuta je: 

„Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.

Terapeut Duše pracuje na základě  intuice. A řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem..."