O mně

Jmenuji se Mirka a narodila jsem se ve znamení Vodnáře. 

Pracuji  jako terapeut Duše - je to velmi účinná a šetrná metoda na úrovni Duše a podvědomí. Touto metodou na úrovni podvědomí lze najít příčinu potíží a pročistit a ukončit vazby z minulosti, a také zátěže ze současného i minulých životů. 

Nejprve se primárně zaměřuji na období prenatálu, ranného dětství - Nativní terapie, z tohoto období pramení všechny naše uložené emoce, programy, blokády, které nás ovlivňují po celý život.

Při práci pracuji s vibrací hlasu - elektromagnetické vlnění - vlnění harmonizuje tam, kde má a zároveň kde jsou bloky otvírá  uskříplé informace. 

Dále provádím čištění jemnohmotných těl energetickým způsobem.

 

 V rámci životních zkušeností, situací a poznání, které mne provázely a provází v životě jsem se začla intenzivněji věnovat osobnímu a duchovnímu rozvoji, alternativním technikám uzdravení těla i duše a mimosmyslovému vnímání. 

Své znalosti a zkušenosti jsem získala na kurzech Vnitřního dítěte, Rodinných konstelací, EFT, UPB, Tarotu, práce s kyvadlem, Grafologie, Systemiky, Cesty u Brandon Bays, Automatické kresby, Nativní terapie u Kláry Pletichové, Terapeuta duše u Blanky Chakospuar a Regresivní terapie u Ester Davidové., Grál posvátného ženství, Spirituální sexualita ženy.

 

Terapie u každého klienta probíha velice individuálně, neexistuje univerzální způsob ani rada jak dosáhnout vnitřní svobody a rovnováhy.

Vždy reaguji a kombinuji techniky dle individuálních potřeb klienta.

Klientům nabízím bezpečné prostředí, kde jsem chvíli průvodcem na jejich cestě -  co se jim v životě děje, opakuje, nedaří a proč.  Terapie se vždy odvíjí správným směrem, otevře jen to na co jsme právě připraveni a co je naše duše schopna unést.