Nativní terapie

Nativní terapie se zaměřuje nejdříve na tento život od období početí, prenatálního stavu, dětství až po současnost. Teprve až po vyřešení tohoto období je možné zaměřit se na minulé životy. Nikdo si neuvědomuj, jak moc v životě nás ovlivňuje početí, období prenatálu, porod, dětství až po součastnost.
Pro každého z nás je příjemnější podívat se do minulých životů než si připustit kdo opravdu jsem. Přijmout jaký jsem i s svou vlastní rodinou a jejími výhodami i problémy, se vším co jsem způsobil a před čím jsem utekl a následně vytvořil vzorce chování.
 Naše každá buňka našeho těla si pamatuje to, co tu zažila. Pokud nevyčistíte to, co si Váš mozek pamatuje, nemá smysl čistit věci, které byly v minulých životech. Těm má smysl se věnovat až ve chvíli, kdy máme vyřešené záležitosti z tohoto období.
Nativní terapie je o prvních krůčcích v regresích a seznámení se se sebou a tím, co je schováno pod povrchem. Výhodou je, že Vás při ní nikdo neovlivní a vše ucítíte  a na vše si přijdete sami. Je to jen Vaše, ne názor terapeuta. Terapeut má roli průvodce.
 
Jak terapie probíhá? 
Po seznámení s tématem, které chcete řešit a jak Vám současně ovlivňuje Váš život, budete seznámeni s možnostmi jak situaci řešit, co je možné a není možné vyřešit a co pro změnu budete muset udělat Vy osobně po skončení terapie. Potom na úrovni podvědomí Vás budu provázet okamžiky Vašeho života. V alfa hladině se tak budete věnovat období početí, prenatálního stavu, porodu, období do 3 let, nástupu do školky a budování osobního prostoru, základní škole, střední i případně vysoké. U mužů se zaměřujeme na vojnu. Dále pak důležité okamžiky života - vztahy, svatby, rozvody, úmrtí našich blízkých a pod. V rámci této terapie se nedostáváte do minulých životů, řešíte jen to, co jste zažili v tomto životě a není tak třeba prožívat bolestivé okamžiky, tak jak je znáte z klasické regresní terapie.
Po zpracování jednotlivých témat v průběhu terpie se nedoporučuje se do situací znovu vracet a zaobírat se jimi.
Je dobré nechat alespoň 21 dnů témata doběhnout a vyčistit. Ihned po terapii většina klientů cítí úlevu - jak na fyzické tak na psychické úrovni.
Terapie trvá cca 1,5hod.